Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Uwaga konkurs dla projektantów i architektów wnętrz!
(2018-03-13)

Jeśli jesteś projektantem lub architektem wnętrz i interesują Cię najnowsze trendy w aranżacji wnętrz weź udział w konkursie i wygraj wyjazd na Międzynarodowe Targi Designu w Mediolanie SALONE DEL MOBILE.MILANO 2018.

Stwórz własny projekt przestrzeni dziennej lub wypoczynkowej z wykorzystaniem najnowszych trendów 2018 uwzględniających minimum jedną z tendencji takich jak:
-  kolory
-  tekstylia
-  dekoracja ścian

Konkurs.jpg

 
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz, zrobić wizualizację w dowolnej formie wraz z krótkim opisem (maks. 1500 znaków). W opisie prosimy zaznaczyć, które z tendencji i w jaki sposób chcemy zrealizować.

Zgłoszenie wraz z załącznikami należy przesłać mailowo na adres: biuro@bcmfd.pl w temacie maila Marywilska 44 Design Academy Konkurs

Czas trwania konkursu: od 8 marca 2018 r. do 18 marca 2018 r. Ilość zgłoszeń ograniczona. Specjalnie powołane jury wybierze najbardziej pomysłowy projekt.
Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca 2018 r.

Formularz, regulamin i inne szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie: www.wodnyparkhandlowy.pl Organizatorem konkursu jest MARYWILSKA 44 SP. Z O.O z siedzibą w Warszawie.